Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Beh Devin-BA: otazka na vas

Adori
2013-04-05 21:19:22+02
Zdravim vsetkych e-photakov Je mi jasne, ze nasledujuca otazka s fotenim vela nema, ale neviem, s kym sa poradit a zaujimalo by ma, co si myslite. Dufam, ze to nejak extra nevadi.
Ako asi viete, tuto nedelu sa uskutocni vyssie uvedena akcia, na ktoru mam v umysle ist fandit a fotit. Moja otazka znie: myslite si, ze by organizatori mali problem s tym, keby som najprv v priestore zhromazdiska a startu co to pofotila (nemyslim teraz vopred dohodnute fotenie ani nic podobne, iba klasicke fotky do rodinneho albumu) a nasledne sa na bicykli presunula do ciela PO TRATI behu, resp po bocnej cyklotrase (nie po hl.ceste, po ktorej sa bude bezat)?
MHDckou to riesit nechcem, kedze je vseliako pomenena a nestihla by som sa po startovom vystreli zo startu presunut do ciela tak, aby som este stihla prvu varku bezcov....
Ide o to ci ma nebudu napr. podozrievat, ze som prihlasena a podvadzam na biku a tym padom by ma zdrzovali/zastavovali atd., co by znamenalo zlyhanie mojho planu nafotit zopar konkretnych ludi na starte aj cielovej rovinke Myslim, ze ak uvidia fotobrasnu Canon a ziadne startove cislo, tak by im malo byt vsetko jasne, ale clovek nikdy nevie, ake problemy mozu vzniknut.
Dakujem za zastavenie a nazory
 
Jurij88
2013-04-05 21:23:32+02
príspevok od: Adori
Zdravim vsetkych e-photakov Je mi jasne, ze nasledujuca otazka s fotenim vela nema, ale neviem, s kym sa poradit a zaujimalo by ma, co si myslite. Dufam, ze to nejak extra nevadi.
Ako asi viete, tuto nedelu sa uskutocni vyssie uvedena akcia, na ktoru mam v umysle ist fandit a fotit. Moja otazka znie: myslite si, ze by organizatori mali problem s tym, keby som najprv v priestore zhromazdiska a startu co to pofotila (nemyslim teraz vopred dohodnute fotenie ani nic podobne, iba klasicke fotky do rodinneho albumu) a nasledne sa na bicykli presunula do ciela PO TRATI behu, resp po bocnej cyklotrase (nie po hl.ceste, po ktorej sa bude bezat)?
MHDckou to riesit nechcem, kedze je vseliako pomenena a nestihla by som sa po startovom vystreli zo startu presunut do ciela tak, aby som este stihla prvu varku bezcov....
Ide o to ci ma nebudu napr. podozrievat, ze som prihlasena a podvadzam na biku a tym padom by ma zdrzovali/zastavovali atd., co by znamenalo zlyhanie mojho planu nafotit zopar konkretnych ludi na starte aj cielovej rovinke Myslim, ze ak uvidia fotobrasnu Canon a ziadne startove cislo, tak by im malo byt vsetko jasne, ale clovek nikdy nevie, ake problemy mozu vzniknut.
Dakujem za zastavenie a nazory
Trochu veľa konšpirácie pre jedno fotenie
 
Adori
2013-04-05 21:24:54+02
príspevok od: Jurij88
Trochu veľa konšpirácie pre jedno fotenie
Tak ale rada by som stihla aj start, aj ciel a zaroven nikomu nepilila nervy
 
Paulie
2013-04-05 21:35:37+02
Nevidím v tom problém. Ani Stevie Wonder.
 
Martin Prievalsky
2013-04-05 21:45:55+02
mňa by zaujímalo, či tým obmedzia MHD. Už chcem ísť fotiť žaby na rameno Dunaja
 
Paulie
2013-04-05 21:49:49+02
príspevok od: Martin Prievalsky
mňa by zaujímalo, či tým obmedzia MHD. Už chcem ísť fotiť žaby na rameno Dunaja
http://imhd.zoznam.sk/ba/doc/sk/11947/Presmerovanie-MHD-pocas-Narodneho-behu-Devin-Bratislava-7-4-2013-07-30-13-00.html
 
Adori
2013-04-05 21:49:53+02
príspevok od: Martin Prievalsky
mňa by zaujímalo, či tým obmedzia MHD. Už chcem ísť fotiť žaby na rameno Dunaja
Hej, MHD je obmedzena, viac info na imhd.sk
 
Robco
2013-04-05 22:29:17+02
je to verajna akcia, miesto pre fanusikov tam budes mat opaskovane. nicoho sa neboj a veselo fot.
 
Adori
2013-04-05 22:36:19+02
príspevok od: Robco
je to verajna akcia, miesto pre fanusikov tam budes mat opaskovane. nicoho sa neboj a veselo fot.
No len mne nejde ani tak o miesto pre fanusikov na starte/v cieli, ale hlavne o ten presun na biku po trase behu.
 
Robco
2013-04-06 00:06:00+02
príspevok od: Adori
No len mne nejde ani tak o miesto pre fanusikov na starte/v cieli, ale hlavne o ten presun na biku po trase behu.
to ti nedovolia. trasa je relativne kratka a bezcov je vela- zavadzala by si.
 
STEVIEO
2013-04-06 10:21:52+02
Mam nápad. Ak by Ti nevadilo, že neodfotíš štart vyraz po trati pred bežcami. To sa da. Pripadne aj odfot start a sekni to vpravo hore pomedzi domy na hlavnu cestu. Alebo sa vydaj opacnou stranou popri skale a Dunaji a na hlavnu cestu sa pripojis v zatacke pod dedinou. Vies co myslim? Je to trosku adrenalin ale da sa to. Alebo si vyber ci chces fotit start alebo ciel ako ja minuly rok Inak organizatori sa dokonca sami predieraju cez dav s AUTOM !!! a smeruju do ciela po Devinskej ceste. Vela zdaru, mozno sa vidime
 
Erick
2013-04-06 10:47:53+02
Pravidelne sa zúčastňujem cestných behov po Slovensku a ešte som sa nestretol s tým, aby organizátor bránil niekomu vo fotení. Čo organizátorom pochopiteľne vadí je to, ak brániš bežcom vo voľnom pohybe, stojíš v ceste, prípadne im zavadziaš pri príprave štartu. Ani pohyb po trati nikdy nebol problém.
Na druhej strane som nikdy nefotil Bratislavský maratón ani Devín no počul som, že ľudia v najväčšej dedine občas robia problém aj z toho, čo v iných slovenských dedinách problém nie je.
 
Adori
2013-04-06 11:09:48+02
príspevok od: STEVIEO
Mam nápad. Ak by Ti nevadilo, že neodfotíš štart vyraz po trati pred bežcami. To sa da. Pripadne aj odfot start a sekni to vpravo hore pomedzi domy na hlavnu cestu. Alebo sa vydaj opacnou stranou popri skale a Dunaji a na hlavnu cestu sa pripojis v zatacke pod dedinou. Vies co myslim? Je to trosku adrenalin ale da sa to. Alebo si vyber ci chces fotit start alebo ciel ako ja minuly rok Inak organizatori sa dokonca sami predieraju cez dav s AUTOM !!! a smeruju do ciela po Devinskej ceste. Vela zdaru, mozno sa vidime
Hmm a co keby som sla tak, ako hovoris (popri skale a Dunaji), potom po Devinskej ceste a pred vodarenskym muzeom by som odbocila na tu cyklotrasu popri vode a az do ciela by som sla po cyklochodniku (popred PKO a River park) a nie po ceste? Teda predpokladam, ze bezat budu normalne po ceste ako chodia auta, nie po chodnikoch atd. Posnazila by som sa ich obehnut a predbehnut, tym padom by som nezavadzala, nie?
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-04-06 11:20:43+02
hej,posnaz sa,,mozno keby si sla okolo Devinskej kobyly,vies,tak to prespurtujes a nadbehnes si ,nebudes zavadzat a po ceste sa zastavila na Sandbergu..
Adori,nesranduj,nikto ti nebude rpozpravat o tom ,co mozes a co nie,na svoju prvu otazku si odpoved dostala ,mozes fotit ,co len chces,ale nechod do extremov a nepytaj sa hluposti
 
Adori
2013-04-06 11:40:16+02
príspevok od: istvic
hej,posnaz sa,,mozno keby si sla okolo Devinskej kobyly,vies,tak to prespurtujes a nadbehnes si ,nebudes zavadzat a po ceste sa zastavila na Sandbergu..
Adori,nesranduj,nikto ti nebude rpozpravat o tom ,co mozes a co nie,na svoju prvu otazku si odpoved dostala ,mozes fotit ,co len chces,ale nechod do extremov a nepytaj sa hluposti
Haha diky za nazor/napad, ale nemam taku dobru kondicku, aby som si to obehla okolo sandbergu, cez devinsku a dubravku Budem rada, ak to po Dev.ceste dam pod 30 min
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-04-06 11:43:39+02
 
Michal Lukáč
2013-04-06 12:36:22+02
Čo si pamätám, vždy ma pri behu obchádzali cyklisti nesúci vodu bežcom... možno by sa stačilo tak tváriť
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()