Hore
Fórum » Pokec
 

Zapožičanie fotoaparátu

lubos_hr
lubos_hr 2024-04-17 12:18:15+02
Nájde sa tu niekto, kto by bol ochotný zapožičať na víkend Canon R7 ? Ako protihodnotu viem dať R8 alebo sa dohodneme na peniazoch... V BA, PK.... Ďakujem
 
fatality
2024-04-19 09:26:09+02
príspevok od: lubos_hr
Vlakno som zalozil s nadejou, ze sa niekto najde a pomoze. Myslienka zakupenia a vratenia fotoaparatu napr. v alze je mozno v poriadku, mozno nie, kazdopadne ak niekto vrati tovar, tak ten ide nasledne do predaja s poznamkou ako rozbaleny...pouzity... a novy zakaznik tento fakt akceptuje.
Kupil som R8, po dlhych rokoch som presiel z APS-C na FF. Mal som pozicany R6 na dva dni z Prolaika a vyzeralo vsetko ok, resp. za ten kratky cas si clovek vsetko neuvedomi. Fotim mikro veci cez mikroskopicke objektivy a strata crop factor je pre mna zasadna. Preto hladam bezzrkadlovku od Canon...Cely setup mam na Canon a nechce sa mi to prerabat.
toto si mal napisat hned na zaciatok a lahsie by sa radilo..
+zabuda sa tu na pohlad zo strany predajcu..
ano, zo strany kupujuceho je to v poriadku, kupuje viditelne oznaceny rozbaleny a zlacneny tovar..
ale zo strany predavajuceho moze ist o znacne straty, ak sa "spekulujucich" ludi nazbiera viac
a oni musia predavat fungl novy tovar za znizenu cenu..
prebehol som zopar sk pozicovni, ziadna neponuka r7..
v tvojom pripade vsak ide o vazny zaujem o kupu, takze kupa r7 z eshopu nieje ziadnou spekulaciou,
normalne si ju kup, vyskusaj, s velkou pravdepodobnostou ti bude vyhovoat a r8 predaj..
 
Rofo
2024-04-19 15:16:41+02
príspevok od: fatality
toto si mal napisat hned na zaciatok a lahsie by sa radilo..
+zabuda sa tu na pohlad zo strany predajcu..
ano, zo strany kupujuceho je to v poriadku, kupuje viditelne oznaceny rozbaleny a zlacneny tovar..
ale zo strany predavajuceho moze ist o znacne straty, ak sa "spekulujucich" ludi nazbiera viac
a oni musia predavat fungl novy tovar za znizenu cenu..
prebehol som zopar sk pozicovni, ziadna neponuka r7..
v tvojom pripade vsak ide o vazny zaujem o kupu, takze kupa r7 z eshopu nieje ziadnou spekulaciou,
normalne si ju kup, vyskusaj, s velkou pravdepodobnostou ti bude vyhovoat a r8 predaj..
Ano to máš pravdu, zabúdame na pohľad zo strany predajcu, ale toto je foto portál. My neriešime problémy predajcov. Na to sú iné portály a poradne, ktoré poskytujú podnikateľom poradenstvo ako predísť problému špekulujúcich zákazníkov.
 
fatality
2024-04-19 15:45:50+02
príspevok od: Rofo
Ano to máš pravdu, zabúdame na pohľad zo strany predajcu, ale toto je foto portál. My neriešime problémy predajcov. Na to sú iné portály a poradne, ktoré poskytujú podnikateľom poradenstvo ako predísť problému špekulujúcich zákazníkov.
cely cas to tu rozoberame z obidvoch stran(FOTOgraf / FOTOpredajca), bez akychkolvek problemov zucastnenych..ty prificis uprostred debaty a rad by si urcoval, o com sa mame bavit? ci ako to mam chapat ?
 
Rofo
2024-04-19 16:34:23+02
príspevok od: fatality
cely cas to tu rozoberame z obidvoch stran(FOTOgraf / FOTOpredajca), bez akychkolvek problemov zucastnenych..ty prificis uprostred debaty a rad by si urcoval, o com sa mame bavit? ci ako to mam chapat ?
Napísal si že zabúdame na pohľad zo strany predajcu. Cháp to ako poznámku že je prirodzené zabúdať na to, lebo my nie sme predajcovia. Predajcovia majú možností kde si dohľadať postupy ako špekulantom predisť.
 
fatality
2024-04-19 22:59:54+02
príspevok od: Rofo
Napísal si že zabúdame na pohľad zo strany predajcu. Cháp to ako poznámku že je prirodzené zabúdať na to, lebo my nie sme predajcovia. Predajcovia majú možností kde si dohľadať postupy ako špekulantom predisť.
citni si celu diskusiu..bolo to na margo toho, ci je alebo nieje "chrapunstvo" umyselne si kupit techniku za ucelom jej pouzitia a vratenia v 2t lehote..
na co jeden z diskutujucich napisal, ze nieje, lebo technika je nasledne v eshope oznacena ako rozbalena a zlacnena a tympadom kupujuci nieje klamany..
na co som ja napisal, ze "chrapunstvo"' sa nedeje voci kupujucemu, ale voci eshopu..
 
Linuxak
2024-04-20 00:10:39+02
príspevok od: fatality
citni si celu diskusiu..bolo to na margo toho, ci je alebo nieje "chrapunstvo" umyselne si kupit techniku za ucelom jej pouzitia a vratenia v 2t lehote..
na co jeden z diskutujucich napisal, ze nieje, lebo technika je nasledne v eshope oznacena ako rozbalena a zlacnena a tympadom kupujuci nieje klamany..
na co som ja napisal, ze "chrapunstvo"' sa nedeje voci kupujucemu, ale voci eshopu..
Noo záleží na tom, kto tovar vracia. Priznávam sa že mi tiež prešlo rukami x kusov techniky a vrátil som ho v lehote, ale vždy som tovar vracal v top stave a dokonca som sa ho snažil zabaliť tak ako bol pôvodne. Na druhej strane keď som kupoval moju prvú zrkadlovku z už zaniknutého eshopu Shoppie, prišla mi s poškriabaným displejom. Druhá skúsenosť notebook z Mall s upozornením že je rozbalený. Ulakomil som sa a displej pri minimálnom pohybe pántov ko, neverím že ho niekto kontroloval pri vrátení.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()